Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 PENTRU TOTI CEI CARE FOLOSESC MESSENGER

In jos 
AutorMesaj
bembem




Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 30
Localizare : Alba-Iulia

PENTRU TOTI CEI CARE FOLOSESC MESSENGER Empty
MesajSubiect: PENTRU TOTI CEI CARE FOLOSESC MESSENGER   PENTRU TOTI CEI CARE FOLOSESC MESSENGER I_icon_minitimeVin Apr 23, 2010 1:53 pm

Am primit multi , chiar si eu, massuri de genu: Intrati aici www.(si dadea un linc) pentru a afla parola de  messenger a prietenilor tai, etc  ..... Sunt multe chestii de genu.... cum ar fi:  Tutoriale Youtube,massuri,un search pe google ... Ar mai fi un mass de genu care l-am primit:  Pentru a afla parola de mess a prietenilor tai da un mail lcu id tau de mess parola ta de la mess si id prietenului tau  caruia vrei sa ii afli parola .....
Deci pentru toti care vad acest topic: 
CEI  DE  LA  YAHOO  MESSENGER  AU  ZIS-O  OFICIAL  :   NU  ESTE CREAT  NICI  UN  PROGRAM  DE AFLAT  PAROLA  DE  LA  MESSUL  CUIVA......Mai pe Romana: Nu exista nici un program de aflat parola de la mess-ul cuiva indiferent cat de hacker ai fi Wink   [ Ganditi-va daca s-ar fi inventat asa cv ar fi dezordine totala ]  :-h  
Sus In jos
 
PENTRU TOTI CEI CARE FOLOSESC MESSENGER
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Downlaod Yahoo! Messenger
» Plugin Smocke Care Ingheata
» Emoticons`urile ascunse de Yahoo! Messenger
» Provocare Pentru voi :)
» [Tutorial] nume arme pentru bind-uri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Forum :: Yahoo! Messenger-
Mergi direct la: